RT0402BRE0724KL
MFR.Part #
RT0402BRE0724KL
JLCPCB Part #
C853158
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS