SR2512MK-07620RL
MFR.Part #
SR2512MK-07620RL
JLCPCB Part #
C2137631
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS