RT0402BRD07487RL
MFR.Part #
RT0402BRD07487RL
JLCPCB Part #
C852804
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS