RSF5SSJR-73-4R7
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-4R7
JLCPCB Part #
C1768107
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS