KNP100FR-73-47R
MFR.Part #
KNP100FR-73-47R
JLCPCB Part #
C1740258
Description
-40℃~+200℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS