RT0603BRC0756R2L
MFR.Part #
RT0603BRC0756R2L
JLCPCB Part #
C860951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS