FMP300FTE73-86K6
MFR.Part #
FMP300FTE73-86K6
JLCPCB Part #
C1389139
Description
-55℃~+155℃ 3W 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS