RSF500JB-91-5K6
MFR.Part #
RSF500JB-91-5K6
JLCPCB Part #
C1397164
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS