AC2010JK-07430RL
MFR.Part #
AC2010JK-07430RL
JLCPCB Part #
C230907
Description
-55℃~+155℃ 200V 430Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS