RSF500JT-91-5K6
MFR.Part #
RSF500JT-91-5K6
JLCPCB Part #
C1401498
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS