RSF3WSJT-73-750K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-750K
JLCPCB Part #
C1392324
Description
-55℃~+155℃ 3W 750kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS