RSF3WSJR-73-16K
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-16K
JLCPCB Part #
C1762017
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS