AF1210FR-071K24L
MFR.Part #
AF1210FR-071K24L
JLCPCB Part #
C2118919
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS