AA1206JR-0718KL
MFR.Part #
AA1206JR-0718KL
JLCPCB Part #
C4275944
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS