RSF1WSJT-PN9K1
MFR.Part #
RSF1WSJT-PN9K1
JLCPCB Part #
C1385614
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS