HHV-50JT-52-68K
MFR.Part #
HHV-50JT-52-68K
JLCPCB Part #
C1388271
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS