RE1206FRE0761R9L
MFR.Part #
RE1206FRE0761R9L
JLCPCB Part #
C3926853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS