SR1210JR-0762RL
MFR.Part #
SR1210JR-0762RL
JLCPCB Part #
C6301276
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS