RE1206DRE0793R1L
MFR.Part #
RE1206DRE0793R1L
JLCPCB Part #
C4137095
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS