TC122-JR-072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC122-JR-072K2L
JLCPCB Part #
C1732008
Package
0402x2
Description
2 2.2kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS