RE0603FRE0733K2L
MFR.Part #
RE0603FRE0733K2L
JLCPCB Part #
C6379263
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS