RE0805FRE07140KL
MFR.Part #
RE0805FRE07140KL
JLCPCB Part #
C5846384
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS