P0805K1744BBT
MFR.Part #
P0805K1744BBT
JLCPCB Part #
C4218305
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount