RE0402DRE0716KL
MFR.Part #
RE0402DRE0716KL
JLCPCB Part #
C851901
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS