AT0402CRD074K99L
MFR.Part #
AT0402CRD074K99L
JLCPCB Part #
C4068126
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS