RT0402BRE0712R7L
MFR.Part #
RT0402BRE0712R7L
JLCPCB Part #
C853016
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS