RC2512JK-0730RL
MFR.Part #
RC2512JK-0730RL
JLCPCB Part #
C309613
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS