TR0805KR-071K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0805KR-071K3L
JLCPCB Part #
C5803065
Package
0805
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS