RC1218JK-07330RL
MFR.Part #
RC1218JK-07330RL
JLCPCB Part #
C876193
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS