MFR-25FTF52-1M78
MFR.Part #
MFR-25FTF52-1M78
JLCPCB Part #
C1377745
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS