RC1218FK-073R01L
MFR.Part #
RC1218FK-073R01L
JLCPCB Part #
C876040
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS