AT0603BRD0710RL
MFR.Part #
AT0603BRD0710RL
JLCPCB Part #
C4207210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS