RC1206JR-13180KP
MFR.Part #
RC1206JR-13180KP
JLCPCB Part #
C20164349
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS