RT0805FRD07267KL
MFR.Part #
RT0805FRD07267KL
JLCPCB Part #
C2101740
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 267kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS