RT1206BRD07255RL
MFR.Part #
RT1206BRD07255RL
JLCPCB Part #
C870584
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS