RC1206FR-7W12R7L
MFR.Part #
RC1206FR-7W12R7L
JLCPCB Part #
C6638744
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS