NCR1WSKR-52-510R
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-510R
JLCPCB Part #
C19470623
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 510Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS