RC1206FR-0762KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-0762KL
JLCPCB Part #
C137244
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS