SG73P2BTTD24R3D
MFR.Part #
SG73P2BTTD24R3D
JLCPCB Part #
C4162353
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS