RC1206FR-0763R4L
MFR.Part #
RC1206FR-0763R4L
JLCPCB Part #
C488932
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS