RC0805JR-13620KL
MFR.Part #
RC0805JR-13620KL
JLCPCB Part #
C6165089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS