RC0805FR-7W510KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W510KL
JLCPCB Part #
C20162971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS