HHV-25JT-52-3M3Y
MFR.Part #
HHV-25JT-52-3M3Y
JLCPCB Part #
C1386767
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS