RT1210BRD0778K7L
MFR.Part #
RT1210BRD0778K7L
JLCPCB Part #
C4123796
Description
-55℃~+125℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS