RT1206WRB07887RL
MFR.Part #
RT1206WRB07887RL
JLCPCB Part #
C4352531
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS