RC0603FR-074R32L
MFR.Part #
RC0603FR-074R32L
JLCPCB Part #
C482855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS