SQZ500JB-130R
MFR.Part #
SQZ500JB-130R
JLCPCB Part #
C1398285
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS