RC0603FR-073R92L
MFR.Part #
RC0603FR-073R92L
JLCPCB Part #
C482844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS