RC0603FR-0718RP
MFR.Part #
RC0603FR-0718RP
JLCPCB Part #
C6263722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS