SR1218KK-07220RL
MFR.Part #
SR1218KK-07220RL
JLCPCB Part #
C2145223
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS